вівторок, 8 травня 2018 р.

Історичний альманах "Згадаємо героїв поіменно"


4 травня в бібліотеці згадували  та вшановували пам’ять загиблих в Другій світовій війні під час проведення історичного альманаху «Згадаємо героїв поіменно».
Завідувачка бібліотеки привітала всіх зі світлим Днем Перемоги та представила запрошених гостей.

Переселенка з Луганська Афоніна Людмила разом зі своєю сім’єю виготовила паперові маки для всіх присутніх. До речі, вона зробила для  заходу плакат зі своїм віршем, прикрашений яскравими маками.
 
Ведуча заходу Боріско Марина надала цікаві історичні факти про походження маку  як символу пам’яті про загиблих,  прочитала свій вірш «Перемога», а також представила вірші поетів-фронтовиків.
Бібліотекарі  дорослого та юнацького абонементу представили відеоогляд «Вони помирали, щоб жила Україна», в якому розповіли про нові книги , присвячені Другій  світовій війні та сучасним подіям на сході України.

Провідний бібліотекар  розповіла про воєнну біографію Василя Лісняка,  зачитала уривок з фронтового листа до дружини та його вірш «Додому».
Наші гості також читали улюблені вірші.
Для ветеранів бібліограф провела музичний конкурс на знання фронтових пісень.   Всім присутнім подарували паперові квіти, зроблені читачкою Афоніною Людмилою.
Голова районної ради ветеранів Скороход Станіслав Іванович нагородив грамотами бібліотеку та ветеранів за активну участь в патріотичному вихованні молоді району.


Немає коментарів:

Дописати коментар