пʼятниця, 21 вересня 2018 р.

Народознавча вікторина «Свята і традиції українського народу»


    Україна ─  країна, яка нас об єднує.  Ми пишаємось, що  живемо на такій  мальовничій та талановитій  землі. Тут жили наші предки, живуть наші батьки, тут корінь українського народу, що сягає сивої давнини. Тому ми завжди повинні пам'ятати, звідки ми родом, де наше коріння, знати історію свого народу, його мову, звичаї, традиції та обряди. 
 Бібліотека-філія № 3 ЦБС для дорослого населення робить свій внесок в справу відродження, популяризації та розповсюдження українських звичаїв, обрядів, традицій шляхом організації книжково-ілюстративних виставок, переглядів літератури та проведення різноманітних масових заходів.
     Один із таких заходів був  проведений  20.09.18 в ЗЗОШ № 32 .Це була народознавча вікторина «Свята і традиції українського народу» . До уваги присутніх була представлена книжкова виставка. Учні в ігровій формі дізналися, як треба святкувати  за народними традиціями .Бібліотекарі Наталія Ренц і Олена Міщенко ознайомили  з історією свят, представили відео «Українські страви». Школярі  із задоволенням брали участь у відеовікторині. Захід був пізнавальним і корисним для підлітків.


Немає коментарів:

Дописати коментар