середа, 26 вересня 2018 р.

Вебліографічний список "Сайти вам на допомогу"

Бібліотека-філія №3 Запорізької ЦБС для дорослого населення вирішила допомогти нашим читачам і знайшла кілька сайтів, де можна отримати багато корисної інформації про субсидії та ЖКГ.

https://teplo.gov.ua/calculation 
 Онлайн-калькулятор субсидії дасть можливість провести миттєвий розрахунок субсидії та дізнатись розмір комунальних платежів з урахуванням пільг. Введіть дані своєї родини і дізнайтеся скільки становитимуть Ваші комунальні витрати у разі оформлення субсидії.


https://teplo.gov.ua/subsidii/kak-rasschityvaetsya-razmer-subsidii.html Як розраховується розмір субсидії. В основу формули розрахунку розміру субсидії взято залежність доходу сім’ї на рівні двох прожиткових мінімумів на особу і витрат, які не перевищують 15% сукупного доходу такої родини. 

https://maanimo.com/indexes/142540-tarify-na-otoplenie-v-ukraine-sezon-2017-2018 Фінансово-інформаційний портал. Тарифи на опалення: порядок формування, формула розрахунку, тарифи опалення по містах України, пільговий тариф на опалення, перерахунок за неякісне опалення, калькулятор розрахунку.

 http://teploseti.zp.ua/ru/prices/history/history_2.php Концерн «Міські теплові мережі». Тарифи, які діють для населення Запоріжжя: опалення та постачання гарячої води.


Немає коментарів:

Дописати коментар