середа, 3 жовтня 2018 р.

Патріотична гра "Герої для нас, як приклад"


    Запорізький край вважають колискою козацтва.  До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня, працівники бібліотеки - філії № 3 для дорослого населення Наталія Ренц  і Олена Міщенко  провели 3 жовтня у ЗОШ № 24 патріотичну гру з відеопрезентацією «Герої для нас, як приклад» .
   
Для юнацтва була представлена книжкова виставка «Стежками козацької вольниці»,  присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності. Колись козацтво виконало покладену на нього історичну місію – захист кордонів України від татаро-турецької і польсько-католицької загрози. Учні старших класів доводили, що вони гідні слави своїх предків.
    Класна кімната перетворилась на ігровий майданчик. Особливо цікаві завдання чекали учнів під час інтелектуально-патріотичних конкурсів  «Козацькі страви», «Відгадай прислів ‘я», «Відгадай назву картини і автора», «Турнір ерудитів».  
    Школярам були запропоновані  відеоролики «Запорізькі козаки», «Козацькі повір’я та звичаї», які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Бібліотекарі представили художні твори Олександра Виженка «Історія запорізьких козаків», Андріана Кащенка «Запорожська слава», Зірки Мензатюк «Таємниця козацької шаблі» та інші.  
   Переможці  гри отримали нові знання і солодкі призи.Немає коментарів:

Дописати коментар