пʼятниця, 2 листопада 2018 р.

Фестиваль оркестрової музики ОРКЕСТР-FEST


3-4 листопада у Запоріжжі пройде грандіозний фестиваль оркестрової музики!
Це буде яскравий та чарівний листопад, який закохопить нас звуками музики та доторкнеться до самого серця, залишаючи у ньому теплий відбиток, який буде відігрівати у найхолодніші дні.

Департамент культури і туризму міської ради разом з Запорізькою дитячою філармонією за підтримки Українського культурного фонду організовують грандіозний музичний фестиваль «OРКЕСТР-FEST», який є першим фестивалем, у якому приймуть участь понад 20 дитячих та юнацьких оркестрів.
За умовами фестивалю, у ньому приймуть участь учні мистецьких шкіл, студенти музичних коледжів та училищ, вихованці центрів юнацької та дитячої творчості, палаців культури, творчих студій.
⠀⠀Номінації фестивалю: симфонічні, струнні, оркестри духових та ударних інструментів, оркестри народних інструментів, естрадні та мішані за складом оркестри.
Фестиваль проходитиме два дні у палаці спорту «Юність», 3 та 4 листопада. Дитячі юнацькі оркестри виступатимуть у гала-концерті разом із Академічним симфонічним оркестром Запорізької обласної філармонії під керівництвом голови журі фестивалю, народного артиста України В'ячеслава Реді.
3 та 4 листопада, 12:00, 
Палац спорту «Юність».
Вхід вільний.

Оргкомітет фестивалю, Катерина Прокоф’єва: 099 002 87 90, zmdf.zp@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар